Rezerwuj online
Kup voucher

Noworoczne spotkania biznesowe

dowolna dł. pobytu
BB - Śniadanie w cenie
między 19.10.18 a 21.12.18
Noworoczne spotkania biznesowe
Zaplanuj noworoczne spotkania biznesowe w Hotelu Moran****SPA i zachwyć zaproszonych Gości perfekcyjną organizacją w pięknych okolicznościach natury.

Noworoczne spotkania biznesowe w Hotelu Moran****SPA to wyjątkowe wydarzenie w przepięknej lokalizacji z doskonałą kuchnią i profesjonalną obsługą z wieloletnim doświadczeniem w organizacji imprez firmowych, bankietów i uroczystości.

Początek Nowego Roku to doskonała okazja do podsumowań, refleksji, składania życzeń osobistych i biznesowych, ustalania nowych celów i motywacji.
To czas na budowanie i utrwalanie dobrych relacji z partnerami, kontrahentami oraz pracownikami. Wiemy, jak ważna jest właściwa atmosfera i nieskazitelny przebieg takiego spotkania.
Skorzystaj z naszej wiedzy i wieloletniego doświadczenia oraz wszechstronnych możliwości. Zadbamy o każdy szczegół wydarzenia, pomożemy dobrać odpowiednie atrakcje, menu oraz program spotkania. Elastycznie dopasujemy ofertę do charakteru spotkania. Nad idealnym przebiegiem wydarzenia będzie czuwać dedykowany opiekun, który dopilnuje wszystkich elementów.
Organizując uroczystość w naszym hotelu możecie Państwo skorzystać ze specjalnej oferty cenowej na wynajem pokoi dla Państwa Gości. W cenę pokoi wliczone jest urozmaicone śniadanie oraz korzystanie ze strefy Wellness: basenu, sauny i jacuzzi.


Z przyjemnością odpowiemy na dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu

DZIAŁ SPRZEDAŻY GRUPOWEJ

T:+48 502 530 924   E: konferencje@hotelmoran.pl
T:+48 519 509 329   E: grupowy@hotelmoran.pl       

Ważne informacje

Przyjazd 15:00 Wyjazd 11:00
Do złożenia rezerwacji wymagana jest wpłata w wysokości 40% z góry za pośrednictwem systemu płatności online. W przypadku anulowania rezerwacji lub nie pojawienia się w obiekcie w dniu przyjazdu wpłacona przedpłata przepada.

Korzyści z rezerwacji

Gwarancja najniższej ceny

Atrakcyjne pakiety pobytowe tylko na naszej stronie

Zapewniamy 100% bezpieczeństwo transakcji

Natychmiastowe potwierdzenie rezerwacji

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij